hlavna stranka

Potrebujeme štátnikov!
Stavebné šialenstvo ničí všetko, kvôli čomu stojí za to žiť

Poznámka:
Po developorskom barbarstve a najmä devastácii Vysokých Tatier je najvyšší čas, aby sa zobudili aj ľudia na Slovensku a ochranári prestali byť považovaní za bojovníkov s veternými mlynmi, ktorí sú ostatným len na posmech.

Zdieľaj  | 
You can translate the content of this page by selecting a language in the select box.

           Sekcia podpory demokracie a dodržiavania základných ľudských práva a slobôd


     Zo zahraničnej tlače

Henry Kissinger: "Kto ovláda potraviny, ovláda ľudí." - Produkcia potravín určí budúcu rovnováhu síl vo svete - Winston Churchill: "Politici myslia na budúce voľby, štátnici na budúcu generáciu. Potrebujeme štátnikov!"
***

Téma je príliš dôležitá: stavebné šialenstvo ničí Rakúsko. Ničí sa všetko, kvôli čomu stojí za to žiť v našej krajine. Je najvyšší čas urobiť politickej triede v tejto otázke prietrž!

Stĺpik o "stavebnom šialenstve" opäť vyvolal veľké reakcie čitateľov. Ľudia sú právom pobúrení, že v Rakúsku je každú minútu zabetónovaných viac ako 100 metrov štvorcových pôdy! Ľudia sú právom rozhorčení, že zmizlo 70 % všetkých živočíchov a rastlín. A ľudia sú oprávnene rozhorčení, že škaredá rozrezaná krajina spôsobuje záplavy a veľké horúčavy.

Nositeľ Nobelovej ceny Konrad Lorenz opísal devastáciu nášho životného prostredia doslova ako smrteľný hriech: "Ako sa v dospievajúcom človeku môže vzbudiť úcta k čomukoľvek, keď okolo seba vidí len ľudskú prácu, a to veľmi lacnú a škaredú?"

Našu budúcnosť už nesmieme nechať na miestnych politikoch a developerských firmách! Jeden čitateľ píše v mene mnohých ľudí: „Keď pôjdete našou krajinou s otvorenými očami, uvidíte staveniská, staveniská a ďalšie staveniská. Nielen v mojom rodnom Štajerskom Hradci, ale aj v iných mestách stoja prázdne byty, zatiaľ čo zelené plochy sú ničené. Náš starosta to prehnal. , voliči ho vylúčili Tam, kde kedysi bývala orná pôda, sú dnes viac či menej potrebné budovy a vedľa nich stoja priemyselné ruiny. Kríza v Corone nám mala ukázať, aké dôležité sú dodávky potravín z regiónu. Preto nechajte poľnohospodárov žiť a nenúťte ich, aby sa vzdali poľnohospodárstva a predávali svoje pozemky, aby prežili." Ekologický poľnohospodár píše o stavebnom šialenstve: "Prosím, dajte moju žiadosť aspoň do listov čitateľov!"

A skutočne: naša bezpečnosť dodávok už nie je zaistená. Nemôžeme sa už sami zásobovať potravinami. Napriek tomu je naša vláda podľa článku 9a spolkovej ústavy povinná zabezpečiť sebestačnosť Rakúska! Henry Kissinger napísal vetu: "Kto ovláda potraviny, ovláda ľudí."

 Dlho sme potrebovali národný akčný plán na ochranu roľníckej pôdy. Rusi chcú do roku 2030 získať ďalších 2,5 milióna hektárov obrábanej pôdy. Číňania chcú mať do roku 2100 o 50 % viac poľnohospodárskej pôdy. Pretože sebestačnosť je kľúčová nielen pre prežitie v krízových situáciách. Produkcia potravín určí budúcu rovnováhu síl vo svete.

Je najvyšší čas skoncovať s politickou triedou zodpovednou za stavebné šialenstvo! Krajina potrebuje ľudí s postavením, a nie podvodníkmi s rétorickým kurzom. Ako povedal Winston Churchill: "Politici myslia na budúce voľby, štátnici na budúcu generáciu. Potrebujeme štátnikov!"

http://www.tawa-news.com/wir-brauchen-staatsmaenner/

https://www.sinagl.cz/zahranicni-tisk/11868-potrebujeme-statniky.html

Vyhlášení konkurzu Rakouska

https://www.sinagl.cz/zahranicni-tisk/11866-vyhlaseni-konkurzu-rakouska.html
http://www.tawa-news.com/bankrotterklaerung/

hlavna stranka