hlavna stranka

Zatiaľ čo chudoba protestuje páni si robia kšefty s pozemkami a zabávajú sa na slaboduchosti slovenského ľudu

Zdieľaj  | 
You can translate the content of this page by selecting a language in the select box.

           Sekcia podpory demokracie a dodržiavania základných ľudských práva a slobôd


      Internetový portál aktuality 2. septembra 2021 uverejnil článok s názvom „Reštituované lúky pod Tatrami menia na stavebné parcely a predávajú za milióny“, čo  potvrdzuje, že zatiaľ čo chudoba protestuje vo Vysokých Tatrách je na predaj za vyše 4 milión eur developerský projekt, „Smrekovec“ za ktorým stoja ľudia blízki pozemkovým kšeftárom od Vladimíra Mečiara a brata väzobne stíhaného oligarchu Jozefa Brhela.

          Milí protestujúci, namiesto účasti na protestoch, ktorých výsledkom majú byť predčasné voľby a oslobodenie oligarchov, učte sa od nich ako sa robí biznis a ako zabezpečiť do smrti svoje rodiny. V prvom rade by ste mali protestovať proti zlodejom, vďaka ktorým máte holé zadky  a začnite konečne hľadať nového Matoviča, ktorý nezradí tak ako zradil súčasný. Návrat bývalých politikov z radov Smeru, jeho odnože, KDH či ďalších recyklovaných  strán je totiž návrat do ešte väčších sračiek. Čo myslite kto bude skladať vládu po Matovičovi a čo Vám to prinesie? Žiadna zo strán, ktoré sa zúčastnili na protestoch totiž nepríjme zákon o 100% -nom zdanení príjmom nepodloženého majetku od roku 1990. Ubezpečujem Vás, že ani Kotleba ani Uhrík, ani Radačovský, či  Harabín to nebude!
Slovensko potrebuje silnú občiansku stranu a zmenu volebného systému inak sa nič nezmení. Prvým krokom je podpora demokracie členstvom v občianskom združení k čomu sme vyzvali v našej výzve uverejnenej na. http://www.szcpv.org/pd/pd.html

            Sekcia podpory demokracie vyzve ministra životného prostredia Jána Budaj, aby riadne prešetril kto nesie zodpovednosť za to, že sa zo symbolu Slovenska -Vysokých Tatier stal  objekt výpredaja za účasti skorumpovaných úradníkov a starostov, ktorí  tento kšeft rovnako ako iné podľa vopred určeného modelu ako za babku získať reštitučné pozemky a potom ich predávať za milióny legalizovali. 
https://www.aktuality.sk/clanok/x480q7n/restituovane-luky-pod-tatrami-menia-na-stavebne-parcely-a-predavaju-za-miliony/

Jonáš Záborský: Slováci

Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí?
Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí!
Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie,
a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede.
Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu,
a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zaviažu.
Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady?
Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!

            Nadčasové slová  Jonáša Záborského  sú aktuálne aj po desaťročiach. Novodobí slovenskí plebejci  sa s vervou pustili do protestov proti porušovaniu ich ľudských práv  a slobody opatreniami  vlády v celosvetovej koronakríze, ako keby sa pred nástupom korony  ľudské práva na Slovensku dodržiavali, ľudia vtedy nezomierali na vyliečiteľné choroby kvôli vykrádaniu zdravotníctva a zo  zúfalstva nepáchali sociálne samovraždy.  Nikomu nevadilo, že ústavný súd povýšil vlastnícke právo ponovembrových zbohatlíkov a oligarchov nad právo na dôstojný život a  právo na prístup k zdravotnej starostlivosti bez majetkovej diskriminácie. Paradoxne keby vírus prišiel v čase vlády  Smeru a koalície kapitána Danka a „charakterného“ Belu, protestovali by  dnes proti opatreniam Ficovej vlády.   Hoci opatrenia na Slovensku sú len slabým čajom proti opatreniam vlád v Austrálii alebo na Novom Zélande, „korona-hystéria a boj proti očkovaniu sa stali  pre politickú mafiu perfektnou zástupnou témou na odpútanie pozornosti od podstaty zločineckého systému aký vládne na Slovensku po zmene volebného zákona, ktorý  z demokratických volieb  urobil  obchod závislý len na špinavých peniazoch sponzoroch a volebných kauciách, ktoré znemožňujú chudobe  vstup do parlamentu bez účasti politických strán. 

            Chudobe už nevadí, že má holý zadok, že ich deťom, ktoré vyháňajú za prácou do zahraničia  ukradli budúcnosť, zatiaľ čo sa Slovensko stalo krajinou „zbojníckych vrškov“  posiatych luxusnými rezidenciami a honosnými sídlami  novodobých zbohatlíkov. V plamenných prejavoch urevaných rečníkov na protestoch v Bratislave a Košiciach  o tom napadlo ani slovo.

            Zdá sa, že Slováci sú historicky od čias Jánošíka  národom zlodejov, ktorý  obdivuje, velebí a volí vždy len zlodejov a voľby sa stali už len fraškou a výmenou jedného krídla mafie za iné.

            Kone sa síce prepriahli ale majiteľ dostihovej dráhy sa nezmenil.

            Igorovi Matovičovi sa podarilo emotívnymi videami  z Francúzskej riviéry spred Počiatkovej vily a Cypru, kde  srdcervúco ukazoval dlane s miliónmi, ktoré uliala Penta v schránkovej firme a 5000 zbytočnými úmrtiami presvedčiť chudobu, že je novým Robinom Hoodom, ktorý spasí ľud.  Matovič však ním nie je a nikdy ním ani nebol. V skutočnosti je len šikovným obchodníkom a manipulátorom, ktorému občas vyjde dobrý ťah. 

Matovičovi nikdy nešlo o skutočný boj proti politickej mafii ale len o likvidáciu politickej konkurencie.  Dokazujú to viaceré prípady ako sa  zametajú pod koberec podania vo veciach kde sú namočení tzv. „ ich ľudia“. Z volebného programu koalície ostal už len zdrap toaletného papiera. Jedným z bodov malo byť  obnovenie komunistami zrušeného inštitútu súkromnej obžaloby, k čomu sme vyzvali vládu ešte začiatkom roku 2021. http://www.szcpv.org/21/obzaloba.html Našu žiadosť odignorovali dokonca jaj samotní predkladatelia zákona o  súkromnej obžalobe vrátane bývalého komedianta a súčasného poslanca NR SR Jozefa Pročka.

            Kardinálnou chybou Igora Matoviča, ktorá sa mu vypomstí   a deklasuje jeho tzv. „boj proti korupcii“, bolo, že sa spriahol s Borisom Kollárom, ktorý by v žiadnom štáte EÚ so spisom a väzbami na osoby z organizovaných zločineckých skupín, ktorý na neho viedla  Bezpečnostná informačná služba bývalej ČSFR nedostal bezpečnostnú previerku a nestal by sa predsedom parlamentu.  Boris Kollár mal šťastie, že rozdelenie ČSFR  zabránilo, aby sa  Kollárov spis dostal do trestno-právnej roviny. Hlavným dôvodom prečo Kollár trval, aby jeho strana dostala pod kontrolu SIS bolo, aby sa nikto nehrabal v  spise vedenom na jeho osobu.  Opozícia, ktorá hrá na predčasné voľby k čomu potrebuje Kollára už preto takticky  prestala pripomínať Kollárovu minulosť, ktorú mu permanentne vytýkala pred a po voľbách v roku 2020.

            Boj proti oligarchom a obnovu princípov právneho štátu  definitívne pochoval generálny prokurátor Žilinka, nominovaný Kollárovou stranou  Smer rodina, ktorý mimoriadnym prostriedkom nechal prepustiť bývalého riaditeľa SIS Vladimíra Pčolinského tesne pred tým ako sa mala vec dostať po podaní žaloby na súd.  O prepojení Vladimíra Pčolinského  na zbohatlíka Maroša Baľu a firmu MBM Tatry písal signatár Charty 77 a člen Svetového združenia bývalých politických väzňov Vladimír Pavlík v článku „Ako sa kádehácke mamičky postarali o svoje detičky publikovanom na http://necenzurovane.net/21/kdh_kinder.html

Oslobodenie  Jaroslava Haščáka a Zoroslava Kollára vo veci kauzy súvisiacej s prípadom V. Pčolinského už len zapadajú do mozaiky  spravodajských hier  v réžii  strany Sme rodina, ktorej názov vzhľadom na to, že jej zakladateľ, majiteľ a predseda, všetko v jednej osobe, ma neprehľadné množstvo detí s množstvom  konkubín čo má s tradičnou rodinou na Slovensku asi  toľko spoločné ako Matovičov boj proti mafii.

Jozef Hronec


 • Vybavovač reštitúcií
  Horváth na pozemkovom fonde dlhé roky vystupoval v pozícii vybavovača, keď ako splnomocnenec zastupoval záujmy viacerých reštituentov. V minulosti napríklad reštituoval pozemky v Huncovciach pod Vysokými Tatrami pre nitrianskeho oligarchu Norberta Bödöra, ktoré následne skončili v Horváthových developerských firmách HG Real a PAT3. Tie na parcelách pod Tatrami plánujú výstavbu švajčiarskych zrubov pod názvom Huncovské drevenice za zhruba 25 miliónov eur.
  https://www.aktuality.sk/clanok/0nqqfjz/byvaly-politik-mal-neopravnene-restituovat-pozemky-od-statu-jeho-firma-dostane-eurofondy/
  Inzerát na predaj pozemku:
  https://www.nehnutelnosti.sk/4253495/predaj-projektu-stavebnych-pozemkov-vysoke-tarty/

  Predaj projektu stavebných pozemkov Vysoké Tarty.

  Veľká Lomnica, Vysoké Tatry, okres Poprad
  4 275 450 €
  Cena bez DPH:

  • Typ: Predaj

  Druh: Pozemok pre rod. domy

  • Plocha pozemku: 158350 m2
  • Cena za m2: 27 €/m²

  ID inzerátu: 4253495

  Lukrátívne stavebné pozemky v projekte Smrekovec sú ucelené a umiestnené na vrchu kopca s krásnym výhľadom na okolie (Vysoké Tatry, Belianske Tatry, Nízke Tatry). V tesnej blízkosti projektu je golfové ihrisko Veľká Lomnica ako aj golfové ihrisko Malý Slavkov. Zo severnej strany je ohraničený lesom. Týmto je zabezpečená výborná lokácia pozemkov s dostatočným súkromím. Projekt v prípade záujmu investora vieme kompletne dokončiť odovzdať a rozpredať.

  Čistá rozloha stavebných pozemkov bez ciest: 120,000 m2
  Veľkosť jednotlivých pozemkov: od 1500 m2.
  Kompletné investičné náklady na pozemok, siete a cesty: do 6.000.0000 EUR bez DPH.
  Aktuálne predajné ceny pozemkov v tejto lokalite 90-100 EUR m2 bez DPH.
  V danom projekte je možný profit v rozsahu 4,800,000 - 6,000,000 EUR bez DPH.

  Zobraziť menší popis

  Doplnkové charakteristiky

  Vlastníctvo: Firemné

  hlavna stranka