hlavna stranka

http://www.zapapeza.sk

V Bratislave, 15. apríl 2010

Drahý podporovateľ kultúry života,

Zdá sa, že za posledný mesiac sa celý svet zbláznil. Médiá tvrdia, že údajne všetci kňazi sú pedofili. Katolícka cirkev je kriminálna organizácia, ktorá ich k tomu navádza 'celibátom' a dokonca sudca OSN plánuje uväzniť a odsúdiť Svätého Otca na medzinárodnom trestnom súde pre ľudské práva za trestné činy proti ludskosti!! (pozri správy)
Prinášame správy ako na celom svete sa dvíha vlna podpori pre Svätého Otca. Na obhajobu Katolickej cirkvi a Pápeža sa dokonca postavlil židovský rabini, atesitický filozof, či evanjelický pastori.
Je načase, aby sa aj Slovenko verejne postavilo za Svätého Otca. Pridajme sa k tomu protestu a podpíšte výzvu proti mediálnym útokom na pápeža, kňazov a vlasne všekych katolíkov.
***
" Podporujem Pápeža - média nemajú právo špiniť jeho meno!".

papez
www.zapapeza.sk
, prosím podporte túto výzvu médiám. Nenecháme si špiniť Svätého Otca! Táto kampaň vznikla sponánne ľudmi na Facebook stranke. Inštitút Leva XIII pomohol s technickým riešením výzvy. Ďakujem všetkým, čo si našli čas a pomohli s jej realizáciou.
Výzvu už podpísalo cez 600 0 ludí! Podporte výzvu aj Vy, nech je hlas kresťanov na Slovensku počuť!www.zakrestanske.sk


VIDEO: Redaktor časopisu .týždeň, M. Hanus, objasňuje FALOŠNÉ obvinenia PÁPEŽA
Martin Hanus hovorí, prečo je správa, že Benedikt XVI. mal kryť pedofilného kňaza, falšovaním reality.

 


UK - Sudca OSN chce ODSÚDIŤ PÁPEŽA na Medzinárodnom Trestnom Súde
V Londýne vysoko postavený sudca OSN vyzval britskú vládu, aby zadržali pápeža Benedikta XVI. počas jeho nadchádzajúcej návštevy Británie, a aby ho poslali na súdne konanie na Medzinárodný Kriminálny Súd (International Criminal Court - ICC) za “zločiny proti ľudskosti”. Geoffrey Robertson po...

 

hlavna stranka