hlavna stranka

Umrel JCKV Carl Ludwig Habsburg

Na požiadanie členov Svetového združenia bývalých čsl. politických väzňov z dôvodu nezáujmu médií  oznamujeme, že dňa 12. januára 2008 sa vo Viedenskom chráme sv. Štefana uskutočnil pohreb JCKV  Carla Ludwiga Habsburga -  syna posledného Rakúsko-Uhorského cisára Karola (narodený 1887 - zosnulý 1922) a princeznej Zity Bourbon-Parma, a brata Otta von Habsburg-Lotringen - následníka Rakúsko-Uhorského trónu, ktorý sa v roku 2007 dožil úctyhodných 95 rokov.

Informovanosť alebo vymývanie mozgov?

Je skutočne smutné, že Slovenské médiá, ktoré venujú pozornosť kadejakej prízemnosti a z tej najprimitívnejšej pobehlice urobia „celebritu“ sa o jeho smrti a pohrebe ani len nezmienili. Ako konštatujú naši členovi, média sa venujú len  dokonalému vymývanie mozgov – v duchu "keď sleduješ primitivizmus a zaujímaš sa o bulvár, netrápi ťa realita." Potom to tu aj tak vyzerá... A tak tu máme len Vilomeniny,  Vyvolených či Ficovú vinicu. Podobne ako v prípade pohrebu, slovenská verejnosť sa nič nedozvie napríklad ani o prepojení finančnej skupiny Penta  na bývalú vládu a úlohu jej dcérskej spoločnosti –Vinaco alias spoločného projektu finančnej skupiny Penta a Credit Suisse First Boston pri „predaji“ SPP či miliardovom  superkšefte s finančnými pohľadávkami Slovenskej Konsolidačnej.
http://www.pentainvestments.com/sk/tlacove-spravy/penta-a-vinaco-odmietaju-diskreditacnu-kampan
http://www.pentainvestments.com/sk/tlacove-spravy/vinaco-sa-zaregistrovalo-do-vyberoveho-konania-na-kupu-pohladavok-zo-slovenskej-konsolidacnej

Poznámka:
Svetové združenie bývalých čsl. politických väzňov v prípade ďalšieho zatajovanie faktov o tejto ekonomickej sabotáži a poškodení energetickej bezpečnosti SR za akú možno tzv. predaj SPP označiť,  pripraví  verejnú výzvu a petíciu s požiadavkou na zverejnenie všetkých zatajovaných  faktov o prepojení finančnej skupiny Penta s býv. ministrom financií SR ako aj administratívou vlády M. Dzurindu.

                        Svetové združenie bývalých čsl. politických väzňov

 

hlavna stranka