Návrat do rubriky Svedectvá-zatajovaná pravda o zrode komunizmu

The Official Website of Representative David Duke, PhD > Print > Solženicin o židovskej úlohe v boľševickom terore

- The Official Website of Representative David Duke, PhD - http://www.davidduke.com -

Solženicin o židovskej úlohe v boľševickom terore

13. November 2005 @ 06:42 General | No Comments

  

Solženicin odhalil posledné tabu revolúcie. Laureát Nobelovej ceny pod paľbou kritiky pre knihu o úlohe židov počas éry sovietskej represie.

Guardian (UK) Nick Paton Walsh Moskva

Stanovisko Dr. Davida Duka k Alexandrovi Solženicinovi

Uvádzame niektoré zaujímavé výňatky článku uverejneného v Guardian (UK)25.1.2003. Od posledných uverejnených článkov, ktoré sa dotýkali úlohy židov v boľševickej revolúcii a s tým súvisiaceho teroru a genocídy v Sovietskom zväze, chcem sa s vami podeliť s niektorými názormi Alexandra Solženicina. Je len pár ľudí tak vysoko ocenených na svete ako tento nositeľ Nobelovej ceny. Napísal najslávnejšiu a najautoritatívnejšiu knihu o systéme Sovietskych gulagov, Súostrovie Gulag I, II, a III..

Pred niekoľkými rokmi napísal knihu s názvom "Dvesto rokov spolu " o židovských praktikách v Rusku. Obsahuje správu o úlohe židov pri boľševickom terore. Hoci sa o nej vyjadruje vo svojej knihe umiernene, viacerými spôsobmi predkladá všeobecne známe a stále zatajované pozadie prominentných židovských predstaviteľov v boľševickej revolúcii a obzvlášť židovskú úlohu pri genocíde kresťanov, inteligencie a ďalších potencionálnych nepriateľov Sovietov. Solženicin sa vyjadruje veľmi empaticky aj s odkazom na sociálny útlak židov zo strany sovietskeho aparátu v 50. a 60., ktorý zakrýval ich prominentnú úlohu pri terore a genocíde predošlých desaťročí. Guardian uvádza:

"povedal, že Rusko sa musí vysporiadať so stalinistickou a revolučnou genocídou - a že židia by mali byť obvinení za ich spoluúčasť hoci sa sebaočisťovali tým, že ich neskoršia sovietska moc perzekuovala.

Guardian pokračuje:

Alexander Solženicin, ktorý ako prvý odhalil hrôzy stalinistických gulagov, sa teraz dotkol jednej z najcitlivejších tém v jeho spisovateľskej kariére - úlohe židov v boľševickej revolúcii a sovietskeho útlaku. Vo svojej poslednej knihe sa Solženicin, vo veku 84 rokov, zaoberá jedným z posledných tabu komunistickej revolúcie: že židia boli oveľa viac páchateľmi represií ako ich obeťami "Dvesto rokov spolu" - odkaz na čiastočnú anexiu Poľska a Ruska v roku 1772, ktorá vysoko zvýšila rusko-židovskú populáciu - obsahuje 3 kapitoly zaoberajúce sa židovskou úlohou v revolučnej genocíde a tajnej polície Sovietskeho Ruska.

On tiež správne uvádza, že vražedné akcie Kyjevskej Čeky (tajnej polície) nemôžu byť interpretované len faktom, že 2/3 z jej členov boli židia:

Ešte dodáva: "Ale je nemožné nájsť odpoveď na pretrvávajúcu otázku: kto má byť vinný, kto nás viedol k smrti? Vysvetliť pôsobenie Kijevskej Čeky len faktom, že dve tretiny jej členov boli židia je jednoducho nekorektné."

Určite je len jeden človek so statusom publicistu, ktorý si môže dovoliť toto povedať a uverejniť a toho si je Solženicin vedomý. Ale fakticky, aj keď ste v niečom kriticky, nemôžete povedať, že dve tretiny vrážd Čeky spáchali židia. V skutočnosti s týmto zmierňujúcim vyhlásením, jeho knihu nikde nenájdete vydanú v angličtine! Rýchlou kontrolou vydavateľstva Amazon Books zistíte, že "Dvesto rokov spolu", posledná kniha svetového a renomovaného nositeľa Nobelovej ceny nepochybnej reputácie, je nedostupná. Mohla by táto kniha byť niečím, čo má byť zakázané vedieť?

Človek si musí položiť otázku, "Čo ak by sa Nemci pohli do Ruska, mali by dominantný vplyv na "ruskú revolúciu" a podieľali by sa na dvoch tretinách sovietskej genocídy v Rusku ?" nemám žiadne pochybnosti kto by bol obvinený. Sú tisíce kníh , ktoré obviňujú nemcov z nacistických zločinov. Jeden z najväčších predajcov "Hitlerových dobrovoľných katov", uvádza, že niečo v nemeckej podstate je diabolské a genocídne. Veľa kníh ide ešte ďalej. Obviňujú pápeža a napokon celé národy z Holokaustu pretože neiniciovali krviprelievanie II. Svetovej vojny skôr.

Vyzerá to tak, že nemožno obviniť nikoho zo židovskej komunity v Rusku a nikde vo svete z podpory boľševizmu v Rusku a z prominentnej úlohy v boľševickom hnutí. Prečo nemôže existovať kritika za ich dominantné postavenie v genocídnom aparáte, ktorý každopádne zavraždil viac ľudských bytostí ako sú uvádzané obete nacizmu?

Neexistujú celosvetový lovci páchateľov ruskej genocídy, nieje tribunál pre ňu, nie je pamätné múzeum na Washingtonskej promenáde, ťažko zmienka v tlači. V skutočnosti neexistuje rovnako ani pomenovanie pre najväčšiu genocídu v ľudskej histórii, genocídy oveľa väčšej než obchodne označkovaný veľký "Holokaust" svetovo vyzdvihujúcu utrpenie židov. A čo utrpenie kresťanov rukami židovských antagonistov očividne zasluhujúce si patričné označenie .

Guardian opisuje reakciu židovských predstaviteľov ako predseda Ruského židovského kongresu:

Židovský predstavitelia a niektorí historici reagovali zúrivo na knihu a pýtali sa Solženicina na motív jej napísania, obviňujúc ho z nepresnosti faktov a z podpory antisemitizmu v Rusku.

Iróniou, Solženicin je obviňovaný z prekrúcania faktov. Ešte že nebol príliš kritický k židovskému bádateľovi Juriovi Slezkinovi, ktorý opisuje silu židovstva v storočí židov a honosí sa ich dominantnou úlohou v boľševickej revolúcii a rovnako priznáva ich úlohu pri genocíde tajnej polície. On ich rovnako označuje "Stalinovi dobrovoľní kati." Predstavte si na chvíľu , žeby kniha o židoch v boľševizme bola vydaná s týmto názvom hovoriac potom o genocídnych dňoch Torahu a Talmudu, židia by boli genocídni od prírody. Nemyslím si, žeby taká kniha bola publikovaná v médiách a bola by na zozname bestsellerov v Amerike alebo Európe ako "Hitleroví dobrovoľní kati".

Solženicin, ktorý strávil veľa strašných rokov v Gulagu, tiež odhalil kmeňovú loajalitu existujúcu medzi židmi a sovietmi, nespornosť účasti židov na systéme Gulag Guardian sa zmieňuje ako boli židia v Rusku zúriví na Solženicina za jeho zmienku o ich minulosti.

Stojí za pozornosť čo doháňa k zúrivosti ruských židov, on napísal: "Ak by som mal uvážlivo zovšeobecniť a povedať že život židov v táboroch bol obzvlášť ťažký, mohol by som ale nechcem to zovšeobecňovať len národnou nespravodlivosťou. Ale v táboroch kde som bol to bolo rozdielne. Židia ktorých som prakticky videl - ich život bol ľahší ako iných."

Kmeňový imperatív používaný v boľševickom Rusku je stále používaný medzi Neocons, ktorí orchestrujú vojnu v Iraku pre Izrael. Je to rovnaká kmeňová loajalita ktorú prinášajú spolu CIA, prezidentskí hovorcovia a poradcovia, média and vládne úrady, lobisti, finančné skupiny a politickí kandidáti, ktorí zabezpečujú imperatív židovskej nadradenosti.

Je isté, že vedenie Federálnych rezerv a Svetovej banky sú ovládane súkmeňovcami, ktorých záujmy sú povýšené nad všetkým. Rovnako to prebiehalo v gulagu, kde ako hovorí Solženicin židovské monštrá zabezpečili svojich pár väznených súkmeňovcov čo najlepšie tak aby čo najviac vyťažili zo svojej zlej situácie v ktorej sa nachádzali.

Ako povedal Pete Findley, "Gorila je v miestnosti ale nikto to nesmie povedať nahlas." Snáď pár ľudí môže upozorňovať na to, že nám kávu servíruje jej chlpatá ruka. Niekedy môžeme zacítiť pach tejto skorumpovanej beštie a zmieniť sa o tom medzi sebou, ale nikto sa neodváži konfrontovať gorilu priamo.

Hoci sa Solženicin vo svojej knihe zmieňuje o týchto veciach len veľmi mierne, nenájdete ju na lukratívnom a dôležitom anglickom knižnom trhu.

Dr. David Duke

Odkaz na celý článok uverejnený v denníku Guardian

[1] The Guardian (UK) January 25, 2003


Oficiálna stránka Davida Duka , PhD: http://www.davidduke.com

Článok v angličtine (English version) http://www.davidduke.com/?p=453

URLs in this post:
[1] The Guardian (UK) January 25, 2003: http://books.guardian.co.uk/news/articles/0,,881985,00.html

Klikni tu pre tlač .


Hore