Návrat do rubriky Svedectvá-zatajovaná pravda o zrode komunizmu


strana 20

strana 20


Svědomí/Conscience


Nekamenujte proroky!


MUDr. Jaroslav Lhotka

Proroci jsou obdařeni se shůry dary Ducha Sva­tého. Svou bdělostí nad svým nitrem nikdy nelžou. Hlásají podstatu VĚČNÉ PRAVDY. Dnes je na proro­cích, aby nesmlouvavě oddělili zrno od plev. To však předpokládá naslouchat jejich hlasům o pravdě a lži, nekamenovat proroky, abychom byli vnitřně svobod­ní. Šiky světců v nebi se za to přimlouvají, neboť se lží žít znamená ztratit vnitřní svobodu. Proces ze­světštění v epoše liberalismu je zatím neúprosný a doktríny liberalismu "pečuji"' o jeho nezvratnost.

A tak se lže!

Temné síly nespí a pracují na rozkladu Kristovy Církve a jejich deník "Právo" se drze roztahuje. Klé­rus a laici měli by mít na paměti, že majetek a snadný život zatemňuje mozek a mysl. Nezachrání nás před Boží spravedlností ani předávání státních vyzname­nání včetně řádu (svobodného zednáře) T.G.Masa­ryka kléru.


Pravda učí, že poklady musí být uloženy v srd­cích a ne v bankách a trezorech jako přísně utajova­né spisy. Ještě dlouho nebudou odtajněny spisy z Kremlu o tzv. Velké říjnové socialistické revoluci. Svobodní zednáři nepřejí, aby pravda vyšla na Boží světlo. Rusko pod carem bylo zemí, kde svobodným zednářům nikdy nekvetla pšenice a proto měli připra­vený plán z roku 1814 jak zničit cara a vyvraždit ce­lou jeho rodinu a všechny možné dědice trůnu. Plán musel být proveden proto ještě před koncem I. svě­tové války. Nástrojem pro tento čin byli ruští bolšvici, svým původem převážně sionisté jako Lenin, Trockij (Bronstein), Kameněv, Zinověv (Apfelbaum), Radek atd.


Lenin měl svůj hlavní stan před I. světovou válkou v Paříži. Po vypuknutí války se přestěhoval do Švý­carska. Trockij (Bronstein) zase působil v New Yorku (v Brooklynu), chodil tajně v noci do paláce Jacoba Schiffa pro instrukce. Hlavním stanem Trockého pro­šli výcvikem vedoucí bolševici v počtu kolem 300, aby realizovali plán Trockého na světovou revoluci. Zatím Josef Džugašvili byl lupičem carských bank. Svým zjevem připomínal neotesaného venkovana a to i tehdy, kdy Lenin byl po smrti a Trockij vyhnán ze Sovětského Ruska do Turecka a nakonec Mexika, kde byl zavražděn svými soukmenovci.


Když 17. listopadu 1918 přijel do Vladivostoku generál RNDr. Milan R. štefánik jako ministr vojenst­ví nověvzniklé ČSR, byl bouřlivě uvítán legionáři. Pravý účel příjezdu Štefánika na Sibiř k legiím bylo znovu získat pro boj proti bolševismu naše legionáře. Štefánik byl nepřítelem bolševismu neboť byl do mor­ku kostí křesťanem. Jenže vrcholný boj zápasu legio­nářů s bolševiky byl za nimi a Štefánik přijel pozdě, aby křísil něco, na co bylo pozdě. Všechny velké stá­ty "Dohody" byly unaveny světovou válkou a legioná­ři čekali na toužebný návrat do své vlasti. Přesto stačil poslat na soud národa na 20 legionářů, propa­gátorů bolševismu v nové čsl. armádě. Janin byl do­posud vrchním velitelem legií. Štefánik musel roz­pustit Českou národní radu (ČNR) v Rusku. (Někteří její členové směřovali k bolševismu a posílá je v poč­tu kolem pěti pod vedením dr. Patejdla do nové re­publiky. Doma nebyli zatčeni.) Patejdl a David se na­opak stali poslanci za Stranu českých socialistů. Všichni tito legionáři byli osvobození zásluhou práníka a poslance Jaroslava Stránského, zatykač na ně byl prohlášen za neplatný. Bolševismus neměl v národě podporu, přestože byl propagován.


Zatím letadlo "Caproni" se Štefánikem bylo 4. května 1919 v Ivance, poblíž letiště Vajnory kde měl přistát, sestřeleno kulometem z Hurbanových kasá­ren v Bratislavě a z kulometného stanoviště u Petr­žalky. Celá záležitost byla národu vydána jako letec­ká tragédie. Začalo se národu lhát. A lže se dopo-sud! Na lži se staví zlo. To je špatné.

V r. 1999 vyšel v Časopisu bývalých politických vězňů "Svědectvo"1 na Slovensku článek v čísle 2 s nápisem "Dal zastaviť od Kamila Antona Vanča k ú-mrtí M.R. Štefánika (cituji): "V roce 1919 jsem se vra­cel s matkou z poutě v Šaštině. V Trnavě vlaky stály, bylo to k vůli Štefánikově smrti. V čekárně jsem po­slouchal, jak tam jeden z čekajících vojáků nahlas naříkal, proč jim přikazovali střílet na Štefánika. Poz­ději, když jsem chodil do trnavského gymnázia, zo­pakoval to jeho syn před celou třídou."

Štefánik byl obětí úkladné vraždy.1 Všechny spi­sy o tragédii se Štefániko-vým letadlem Caproni si nechal dr. Beneš ze všech archivu vytáhnout včetně pitevního protokolu a dal je zlikvidovat. Kdo měl ješ­tě písemné důkazy o se­střelení letadla se Štefáni­kem, byl major italských legií Ivan Štefl. Sloužil pod generálem Gibišem. Stefl byl jmenován Benešem do vyslaneckých služeb, aby se nemohl navrátit do vlasti a generál Gibiš byl prvním "vyakčněným" ge-


Svědomí/Conscience


strana 21


 


Tohle nehostinné zákoutí přikryjeme sametem a oni lidé brzo zapomenou...

nerálem (1922). Teprve po únoru 1948 byl Štefl po­volán do ČSR z příkazu Vlado Clementise jako mi­nistra zahraničních věcí, aby vydal komunistům ma­teriály. Protože to odmítl, byl odsouzen Státním sou­dem. Miroslav Dolejší se setkal se Šteflem ve věznici na Pankráci. Podle M. Dolejšího Ivan Štefl tyto důka­zy vydal v období "Pražského jara" do nepovolaných rukou, aby navždy zmizely ze světla pravdy. Beneš má své stoupence.


Zrádci légií dostali tučná koryta v první republice, Pro svobodné  zednáře byla idea křesťansky oriento­vaného státu politicky neúnosná. Štefánik byl křesťan a během světové války si vybudoval dobré osobní styky s Vatikánem. Jeho snoubenka, italská marký-za, byla katolička. Předseda francouzské vlády Clé-menceau byl svobodný zednář, prostoupený nená­vistí vůči Vatikánu a papeži a víc jak Německa se hrozil "papežské Evropy". Štefánik znal dílko Beneše o socialismu, vydané ještě před I. světovou válkou. (Beneš byl mužem dvou tváří na rozdíl od Štefánika.)


Masaryk se nikdy nezmínil o atentátu na Štefá­nika. Pravda byla pro něho jako hlavu státu politický neúnosná. Masaryk koncem dubna 1919 napsal Be­nešovi do Paříže, že Štefánikovi navrhne, aby se vzdal funkce ministra vojenství a Karlu Kramářovi, ministerskému předsedovi, který byl tehdy vedoucím mírové delegace na jednáních v Paříži, v dopise o-značil Štefánika za "dráteníčka". Kam s ním?


Kramář byl odvolán Masarykem z mírových jed­nání. Kramář chtěl jako francouzský maršál Foch dá­le bojovat s bolševiky a proto byli oba dva z vrcholné politiky odstaveni. Důvody se vždy našly. Ministerský předseda Antonín švehla se též zajímal o leteckou tragédii se Štefánikem v souvislosti se svým politic­kým odpůrcem Benešem, tehda ministrem zahranič­ních věcí ve všech našich vládách až do roku 1935, kdy byl po abdikaci TGM zvolen prezidentem ČSR. švehla nesměl Beneše odstranit z vlády z příkazu Masaryka. Zednáři měli vývoj republiky plně pod kontrolou. Zednářská politika tak přivedla oba národy - český a slovenský - Mnichovu 1938. Jeden člověk byl vynášen jako zákon a to bylo špatné. Taky Stalin byl vynášen a jeho režim byl pátou kolonou - intelek­tuály typu Voskovec a Werich v třicátých letech pro­pagován jako "zázrak bolševismu". Budováním říše ZLA mělo být dosaženo zničení křesťanství. Beneš a jeho klika vzala Slovákům navždy právo na autono­mii zakotvené v Pittsburské deklaraci v USA při zří­zení republiky.


Od října 1939 do září 1944 byl premiérem Slo­venského státu Vojtěch Tuka. Čestný doktorát Dr.h.c. dostal jako první Slovák, co Kreml uznal exis­tenci Slovenské republiky. Slovenským velvyslan­cem v SSSR se stal Štefan Tiso, bratr prezidenta Jo-zefa Tisa. Moskva dělala obojakou politiku, takovou, která momentálně vyhovovala internacionálním zámům bolševismu - rozděl a panuj jako otrokář! Proto se zrodil bolševismus, aby vyhladil vzpomínky na Krista a Pravdu ideologií marxismu leninismu a uvrh­nul lidstvo do nového otroctví. Proto ta fraška s osvo­bozením Rudou armádou v roce 1945, fraška s Pražským Jarem 1968 a se sametovou revolucí 1989. Stín skáceného Mariánského sloupu na Staro­městském náměstí v Praze 3, listopadu 1918 nebyl odstraněn a lži mají stále zelenou před pravdou, kte­rá je jedna, neménná. Pravda je v národě zašlápnu­ta. Pravda je Kristus v nás. Pokud si budeme nadále lhát o té naší minulosti a neříkat pravdu z očí do očí, nebudeme dík) stavět na křesťanské morálce, jedno­ho dne se opět dočkáme toho, co jsme prožili před léty. Celý Kristův příběh není mýtus, ale realita kaž­dého prožitého dne zde na zemi. Snad toto krátké pojednání - od smrti RNDr. generála Milana R. šte­fánika až po dnešní dobu - přiměje myslící lidi, aby se zamysleli, proč se zrodil komunismus ve významu ruského bolševismu, se svým internacionalismem, s budováním páté kolony. Stále platí heslo bývalého dlouholetého čsl. velvyslance Štefana Osuského, že na lži se budoucnost českého a slovenského národa stavět nedá. Komunismus lež podporuje, staví na ní!


Dodávám na závěr, že na Slovensku k volbám prezidenta republiky dostali v preferencích nejvíce hlasů čtyři bývali komunisti, ani jeden křesťan: dnešní ministr zahraničí v Dzurindové vládě Kukan, bývalý předseda vlády Mečiar, prezident Slovenské republi­ky Schuster a bývalý marxistický generální prokurá­tor ČSFR Gašparovič. Žádný obrat k lepšímu v myš­lení národa.


Pravda přináší věřícím křesťanům zkoušky života. V nich uspějí jen ti, kdo se nezpronevěří Kristu Králi a Jeho poslání na věčný život Pravdy. Žijeme v in­flační době, s korupčními skandály, mnohdy utajené, s deformací charakteru. Místo upřímného vlastenect­ví a hrdosti na nezávislost vidím u politiků podléza-vost žít pod jednostrannou světovou vládou zednářů. Pro rozumy si jezdí do Bruselu, dříve do Mos­kevského Kremlu. Kolik z nich má čistý štít z minu­losti? O té se nikde nepíše po pravdě. Komu potom věřit, že nebude napálen věčnými sliby o "radostné budoucnosti"? Ještě nebyly potrestány zločiny z ne­dávné doby a již se buduje "nový řád" se zločinci éry Národní fronty, s jejich kolaboranty a udavači. Kde je spravedlnost? Pravda je Kristus v nás, Spravedlnost.
Nekamenujme proroky!


1) Poznámka redakce: Dokumentace o smrti Štefánika je zaznamenána v knize autora Milo Komínka "I POD OBLOHOU JE PEKLO". První vydání vyšlo v nakladatelst­ví "Our Voices", Toronto, Kanada v r. 1971.I ve druhém exilovém vydání z roku 1991 ve vydavatelství "Moravia Publishing lnc." je zmínka na str. 302 v seznamu spo­luvězňů. Je tam uvedeno: Horáček Jan, Ing. majitel text. továrny v Brně, bývalý ředitel soc. odboru Vítkovických železáren a později ve stejné funkci u Bati ve Zlíně, (v květnu 1919 škpt velitel vojenské posádky v Piešťanech, očitý svědek havárie ministra obrany gen. Štefánika v Ivance u Bratislavy. Byl jedním z prvních na místě činu a tvrdil, že Štefánik byl zastřelen. Byl přinucen podepsat protokol, že nepromluví o pravé příčině smrti Štefánika. (Bory 1949-1951)

Hore