hlavna stranka

20. výročie 17. novembra 1989 - mýty a skutočnosť

Vyčistiť Augiášov chliev

Návrat na stránku 17. november -zamatový podvod

3. September. 2009
Keď som po prvý krát počul hru S.Štepku Nebo peklo, raj ( odporúčam !)a v nej pasáž, keď sa prihovára Diabol – Satan Človeku a vyhráža sa mu, že najväčšie Zlo bude páchať tak, že sa stane akože Dobrom, priznám sa, že mi išli zimomriavky po chrbte…Diabol hovorí : stanem sa dobrým…zapletiem sa do davu a budem kráčať – akoby nič – s Vami. A vždy, keď počujem, alebo vidím ( je to každý deň ) niekoho z
tzv. tretieho sektora, alias mimovládnych organizácii, prežívam to isté…zimomriavky ( a ešte otvorený nôž vo vrecku ) !

Je to až neuveriteľné, ako všetko do seba zapadá. Kto tu robil v 89-tom tzv. Revolúciu vraj nežnú a zamatovú, kto sa z bezvýznamného stal významným, kto to celé zinscenoval a riadil a hlavne – kto mal z toho PROSPECH ! Obyčajný človek z toho nezískal ( okrem voľného pohybu ) NIČ ! Skôr stratil. Stratil istotu zo zamestnania, dôstojnosť, stratil osobnú bezpečnosť a všetky sociálne istoty. A dnes sa môže len čudovať a pochybovať, či toto niekedy pred dvadsiatimi rokmi aj naozaj chcel. Stredná generácia už dávno hodila uterák do ringu zvaného Život. Teraz nastupuje generácia MUTANTOV…odchovaných na Cole a krvilačných počítačových hrách.

Ich rodičia nemajú čas na nejaké vysvetľovanie. Musia prežiť. Musia zaplatiť všetky účty. Ešte nepochopili, že ten hlavný účet im vystavia práve ich deti. To bude rachot. Ten sa už dávno ozýva z ich obdivovanej Ameriky. Trochu viac ručných zbraní na obyvateľa (napr. Fínsko ), alebo bude stačiť potom dovolená eutanázia? Spoločnosť je deformovaná Zlom. Preto prichádzajú na pomoc mimovládky, sponzorované rôznymi podvodníkmi, úchylákmi, tajnými i netajnými organizáciami a predstierajú, že konajú Dobro.

V skutočnosti za pomoci médií preberajú vplyv na dianie v štáte. To, že ten vplyv majú, dokazuje fakt, že práve tieto tzv. mimovládne organizácie dokázali zmeniť dianie vo všetkých postsocialistických štátoch- prívlastkové revolúcie a nie len v nich. Okrem Ruska, chvalabohu. Odtiaľ ich vykopli s tým, že si nebudú chovať hada na prsiach…zatiaľ čo my ich ešte podporujeme percentami z daní.(!) Tu už končí zdravý rozum. Aká je to DEMOKRACIA, ak namiesto v slobodnej súťaži o voliča nebojujú strany medzi sebou nejakým programom vo voľbách, ale do diania v štáte môže zasahovať niekto,kto je financovaný z iného štátu ? Nie je to VLASTIZRADA ?

Kam sme sa to dopracovali, že nejaký Mesežnikov so Samsonom, Duleba s Bútorom, Kusý s Kukanom (aktívni komunisti ) a rôzne iné mená ( s pôvodom “nadľudia”) tu môžu určovať, kto bude sedieť vo vláde či na prezidentskom stolci ? Toto je tá DEMOKRACIA ? Alebo je demokracia to,že títo Judáši môžu v ( ICH ) médiach hovoriť denno-denne hlúposti v rozhlase, tv a tlačených médiach, dokonca aj na “festivaloch “typu: Pohoda ? Skúste takému Šebejovi vysvetľovať, že USA a Izrael páchajú ZLO – čo tvrdí a vidí celý svet a on vás označí ako fašistu, alebo ako teroristu a keď nie inak, tak ste aspoň nacionalista a antisemitista.

Všetky tie analýzy, pochybné prieskumy verejnej mienky, prognózy vývoja v spoločnosti mi pripomínajú časy nedávno minulé, keď pravdu mala iba jedna strana. Aj vtedy sa veľa novinárov ( ešte stále sú tu !) priživovalo na režime…Dnes nám tí istí dávajú lekcie z demokracie. A určujú ( už dávno ), ako sa má spoločnosť vyvíjať…Kto im dal na to právo ? Občan ? To by si museli založiť stranu a ísť do volebnej súťaže…Ale na to sú ONI zbabelí, pretože tušia,že tak nepochodia…Tak to robia prostredníctvom svojich vyvolených, ľahko zapredajných, po sláve a bohatstve bažiacich Judášov, ktorí by aj vlastnú mater zapredali, len aby mali z toho prospech.

Kašlať na ľudí, kašlať na štát, kašľať na vlasť, ktorú už dávno premenovali na “tútokrajinu”.Za peniaze všetko ! Aj pokrivený charakter. Zaujímavé je, že väčšina Judášov pochádza z Východu našej vlasti. Stačí si spomenúť, koľko ICH sedelo v Mikimausovej vláde…keď predali Zlaté sliepky Slovenska…Koľko ICH je v Markíze a Jojke…A ešte sa tvária, akoby nad nich nebolo. Oni sú IN a my sme OUT. Tu sa ale musím ospravedlniť ostatným nezmutovaným východniarom, ktorí NIE sú na peniaze. Mne stačí vedieť, že koncom devätnásteho a začiatkom dvadsiateho storočia sa veľa židov presťahovalo na Východné Slovensko. Pýtam sa : prečo vadí Mesežnikovovi,keď mu niekto povie, že je žid ?Prečo vadí východniarovi, keď mu niekto povie, že je východniar, zatiaľ čo on žije už päť rokov v Bratislave a cíti sa už západniarom? A domov chodí len na sviatky…Prečo vadí maďarovi, že chcete, aby s vami u nás DOMA hovoril po slovensky ? prečo vadí cigánovi, keď mu poviete,že je cigán ?

Mne ako Slovákovi nemá vadiť, ak si tu niekto robí, čo chce a ešte zo mňa robí hlupáka? Alebo ako ONI hovoria – neslušného človeka…lebo iba ONI sú tí slušní…My ostatní sme gójovia, gadžovia, butatóti, nacionalisti a antisemiti ? Do kedy ešte? Do kedy ešte si necháme kydať na hlavu ? U nás doma! Sme ešte doma ? Síce doma, ale už nie na svojom? Už znovu na panskom ?

Prečo to nezaujíma verejnoprávne média ?Prečo nás nebránia ? Prečo ešte prilievajú olej do ohňa ?Kto ich riadi ?Ako je možné, že vo verejnoprávnom Slovenskom rozhlase sedí redaktor a komentátor, ktorý kandidoval za SMK ? Skúste nájsť podobného v štátnych médiach v Nemecku, Francúzsku, Maďarsku či v Rakúsku..? Čo je to za debila – redaktora Slovenskej televízie – pýtať sa premiéra, či odopretím vstupu maďarského prezidenta, nechce vyvolávať vášne a nebojí sa, čo mu povedia v Bruseli ? Je to normálne? To mu mám ešte prispievať koncesionárskym poplatkom na jeho plat ? Všade inde by letel na hodinu ! Prečo verejnoprávne média okupujú pochybní analytici z Tretieho sektora? To tu už naozaj nemáme iných odborníkov, sociológov, prognostikov ? Alebo všetci pochádzajú z vyvoleného národa ? Neverím !

Prečo nemá aj druhá strana priestor na vyslovenie svojho názoru? Prečo sa vláda na to nečinne prizerá? Alebo si mám myslieť, že s nimi spolupracuje? Červených vystriedali vyvolení a slušní ? A my ostatní, čo máme iný názor, máme držať hubu a robiť sa, že sa nič nedeje? Tretí sektor, mimovládne organizácie a nadácie ( česť tým málo výnimkám ! ) sú ako kliešť. Pevne sa držia a nepustia sa…A potichu cicajú…Neviete pri tom, či Vás nenakazia boleriózou. Očkovanie neodporúčam. Očkovaciu látku vyrobili v ICH laboratóriách…Kľudne by sa Vám mohlo stať, že Vaše myslenie bude ovládať niekto iný…Príkladov okolo seba je dosť. Zapnite telku, rádio. Otvorte si noviny. Alebo si prečítajte Orwella…

Kto za koho kope je jedna z najdôležitejších vecí, aké sa na PROP-e môžete dočítať. Je to Alfa a Omega, aby ste pochopili dianie okolo Vás. A keď už sa nedá spoľahnúť na štátnu tv a rozhlas, odporúčam Vám, aby ste Kto za koho kope dali čítať svojim známym a priateľom. Ja osobne nepoznám nikoho, komu som to odporučil prečítať, že by to nepochopil. Nedá sa nepochopiť, čo za tým je ! Stačí si prečítať mená “vedúcich osobností” (sic!) Ich pozadie. Ich donorov a chlebodarcov. Ich pôvod !

Kedy sa to zastaví? A kto ICH zastaví ? KTO ZA KOHO KOPE by malo byť na väčšine bilboardov na Slovensku. Nech je každému jasné KTO ZA KOHO KOPE ! Stratili by vplyv.. ťažšie by sa IM manipulovalo s tými Slovákmi, ktorí ešte nepredali rozum na lízing, či za úver… Pýtam sa poslancov NR SR, ktorí sa ešte nezapredali, či by nebolo už na čase – po dvadsiatich rokoch, prehodnotiť Zákon o nadáciách a vyčistiť ten augiášov chliev?

bonsens
Zdroj – prop.sk

hlavna stranka