hlavna stranka

VZNIKOL 52 ŠTÁT USA – V EURÓPE!

Jedna z najväčších amerických vojenských základní na svete - Bondsteel v Kosove.

Video Scott Ritter - Historie radaru v česku - zatím nedokončený příběh lží, zamlčování a manipulací

             Po internete koluje šokujúce video na ktorom je údajný bývalý hlavný zbrojný inšpektor OSN a dôstojník amerického námorníctva Scott Ritter, ktorý do kamery  o Európanoch tvrdí: „STE AMERICKÁ KOLÓNIA! PRE NÁS STE ZAUJÍMAVÍ  IBA  AKO  EXOTICKÁ  TURISTICKÁ  DESTINÁCIA!“...
            To video vyzerá veľmi hodnoverne, ale nedopátral som sa, nakoľko je aj realistické. Ale pravdu povediac na to, aby som uveril v nadvládu USA nad Európou nepotrebujem dajaké indiferentné vidieo. Bezprecedentný prípad územnej anexie Kosova zo sféry suverénneho štátu – Srbska, ktorý po druhej svetovej vojne nemá analógiu je jasným signálom, že revízia povojnového usporiadania sveta prostredníctvom kung-fu sa už začala,  ale je tiež dôkazom toho, že politická reprezentácia súčasného USA,  si v diplomatických stretoch (či už na pôde OSN, alebo inde) nasadzuje na hlavu namiesto cylindra anglického gentlemana kovbojský klobúk,  za jedným stolom s partnermi si nedáva pred ústa francúzsku servítku, ale špáratko,  Austráliu si mýli s Austriou a Kosovo si vyárendovalo ako svoj 52 štát.  Možno je tu viditeľná aj tradičná nemecká nadutosť,  na ktorú však po prehratej 2. svetovej vojne Nemci nemajú nárok a Američania ju od nich jednoducho prevzali do svojej politickej výbavy ako von Brauna do raketového výskumu.

            Tak, či onak, súčasné USA sú kolosom s hlavou v piesku, tak ako bol niekdajší ZSSR,  kolosom na hlinených nohách. Internacionálny komunizmus dostal po prvý raz od druhej svetovej vojny na „rubašku“ od Talibancov v Afganistane, kozmopolitný kapitalizmus dostáva na „frak“ prakticky v dvoch tretinách moslimského sveta doteraz.  Je len otázkou času, kedy sa táto pštrosia politika vypomstí aj rodiacemu sa superštátu EÚ, ktorý sa stal vazalom hegemonizmu USA. Pre svoje prežitie však potrebuje Únia silnú a najmä brutálnu propagandu typu 9/11.  Lenže je tu malý problém – Internet.
Dnes sa už vďaka internetu dostávame aj k informáciám, ktoré sú v našej vypreparovanej demokracii  predmetom oficiálneho utajovania a prekrúcania. „Naše“ médiá sú naše len názvom, preto ani nikoho nevzrušuje, že plnia  úlohu „goebbelsovskej propagandy“, ktorá sa riadi tým známym: stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou! Tento propagandistický princíp je dnes o to komickejší, že cieľavedome vytvára „verejnú mienku“ v prospech samého seba a to dokonca tak zúfalo, že uveriť mu môže už len blondýnka z Hyde parku. V pozadí tejto propagandy sú tí veční hľadači zbraní hromadného ničenia, ktorí ich sami majú plné arzenály. Ako hobby majú v pracovnej náplni popri kšeftoch s verejnou mienkou aj morálku a ľudské práva, určujú čo sa smie a čo nie, rozhodujú o metódach a prostriedkoch cieleného humanizmu, podobne ako o cielenej humanitárnej pomoci prostredníctvom bombardérov so strelami s „ochudobneným“ uránom!  Sú to tiene z globálnej finančnej skupiny Bohemia Grove, proti ktorej je vraj aj Bilderberg len detské ihrisko...

            V tejto spleti poloprávd, intríg aj vyslovených lží vznikol jedného dňa Ahtisaariho Manifest o Kosove, ktorému predchádzal „Mníchovský diktát“ z Ramboilet. Ako vtedy, aj teraz sa hlavní garanti demokracie postavili na stranu agresora, ale už s prizvaním povojnového spojenca Nemecka, ktoré si je vedomé svojho štatútu porazeného bridžového hráča vo  veľmocenskej politike Francúzska, Anglicka a najmä lídra USA.  Nemecká servilnosť voči USA najmä po nástupe „kresťanskej demokratky“, dcéry luteránskeho farára Angely Merkelovej, ktorú na najvyšší post cvičila na povinných poplachoch Civilnej obrany totálne ateizovaná Honeckerova NDR,  dospela až do takého vývojového štádia, že SRN je zrejme jediný štát v EÚ, ktorý nemá voči zahraničnej politike USA vlastný názor.  Ako sa hovorí pápežskejší od pápeža...
            Kult NDR-SRN demokracie v porazenom štáte zašiel dokonca tak ďaleko, že tam nemožno pochybovať ani len o elementárnych dejinných udalostiach ako napr. o definitíve 6 miliónov obetí nacistického holokaustu, lebo v „demokratickom“ štáte je to trestný čin!!!  V takejto atmosfére niet divu, že Kosovo je pre Nemcov „holokaust“ Srbov voči Albáncom, čiže etnické čistky kresťanov voči pravoverným.

             Je len otázkou času, kedy sa fenomén Kosova odzrkadlí ako mesačný svit, ktorý nemožno fyzikálnymi teóriami uchopiť a transplantovať do pozemského materializovaného sveta. Už teraz sú viditeľné veľmi žičlivé signály maďarských iredentistov voči novému štátu. Zrodenie hviezdy na etnickom základe, bez legitimity OSN je pre nich ako zrodenie čiernej diery. Pohltí všetko čo čiernou dierou nie je...
Ak je toto demokracia nového veku, potom niet divu, že maďarský iredentista žijúci na Slovensku, ba dokonca poslanec slovenského parlamentu Miklós Duray sa v maďarských médiách verejne vyslovil už aj proti miešaniu maďarskej a slovenskej krvi. (Vzor má v  rabínovi Simcha Cohenovi, ktorý vrdí, že svatba židovky s nežidom nemôže byť nikdy vysvätená, lebo takýto vzťah označuje ženu ako zona - prostitútka). Súčasní maďarskí iredentisti, ktorí nachádzajú vďačnú finančnú aj mediálnu podporu práve vo svetovom židovstve, sa nezastavujú len na hraniciach Slovenska. V ČR pred pár rokmi rozbúril hladinu verejného života občan Maďarskej národnosti s trvalým pobytom v Čechách, ktorý vydal provokačnú knihu „Cudzinec vo vlastnej krajine“. Podobné „menšinové“ nároky majú aj Rumunskí a ďalší Maďari voči krajinám,  ktoré ich de facto živia a ktoré kedysi patrili pod Veľké Uhorsko. 
Maďarsko sa vždy prezentovalo ako silný židovský štát, čo mu však nebránilo brutálne zatočiť so židmi počas fašistickej vlády admirála Horthyho (aká irónia, suchozemský štát mal admirála z čoho vznikol vtip, že svoje loďstvo mal na Balatone) a zvlášť za prispenia tzv. Šípových krížov, čo boli mimoriadne beštiálni vrahovia všetkých nepriateľov Veľkomaďarskej idei,  nielen židov. Svoju historickú zodpovednosť za maďarský fašistický holokaust však zvalili po vojne na svojich susedov! Maďarsko bolo voči svojim susedom tiež vždy v pozícii agresora, nikdy nie obete a tento syndróm si zachovalo podnes. Je to Izrael strednej Európy! Snaha o veľké Maďarsko je totožná so snahou o veľký Izrael. Aj maďarská židovská lobby má vo svete podobný vplyv ako tá izraelská.  Je to celosvetové prepojenie židovstva...

            V tomto kontexte treba vnímať aj „svetovú“ anexiu územia Srbska. Ahtisaariho plán sa nezrodil zo žiadnej kresťanskej Bohorodičky, ani z úsilia „demokratického“ sveta o nastolenie nového spravodlivého poriadku. Je to opäť a opäť len ten starý známy exodus rozumu v konfrontácii s chamtivosťou. Ak nemožno ukradnúť územie vojnou, (lebo sa to v „civilizovanom“ svete už dnes nenosí), použije sa väčšinová diplomacia – ako napr. v Severnom Írsku, že Angličania?       
Keď to teda zhrnieme, máme tu do činenia s neofašizmom ako vystrihnutým z politologickej učebnice. Je prispôsobený modernej dobe a najmä sfetovanej verejnosti, ktorá nemá ani poňatia o komparze v ktorom netušiac účinkuje. Len ako perličku pripomeniem napr.  Chartu základných práv OSN (minimálne od Maastrichtu, cez Nice, až po dočasný Lisabon), kde je určujúcim princípom EÚ materializmus (dôraz na hmotnú prosperitu) a ignorancia Boha. Vynechali síce kresťanského Boha a tradíciu kláštorov, ale NEODMIETLI iného Boha ani islamizáciu kresťanskej Európy, spolu s budovaním mešít a synagóg! To všetko pod zásterkou antidiskriminácie menšín a slobody multikultúrneho rozvoja spoločnosti. A bolo to práve Francúzsko – „bašta slobody“, ktoré sa ako gilotínou nažhavený jakobín zahryzlo do novovznikajúcej Európy a zabránilo, aby sa v Charte práv čo i len zmienilo o Bohu!!! Miroslav Dolejší vo svojej precíznej analýze tzv. nežnej revolúcie v bývalej ČSSR tiež konštatuje, že tzv. Atlantická civilizácia (prímorské štáty) je vpodstate kupecký režim, ktorý sa vyznačuje silným sklonom k materializmu a totálnej bezduchovosti.
Aj v ideológii leninizmu je národ vopred podozrivou kategóriou, lebo „národy vedú k vojne“ a preto sa MUSÍ VZDAŤ SVOJEJ SUVERENITY! Samozrejme  v prospech mnohonárodného štátu, akým bol Sovietsky zväz, riadený z Kremeľského straníckeho centra. Podobnosť s EÚ, kde existuje systém komisariátov ako za Lenina je čisto náhodná? Vraj Mitterrand  v r. 1991, keď sa už vážne črtal rozpad ZSSR,  jasne povedal Gorbačovovi, že Francúzsko nikdy nebude súhlasiť s rozbitím mnohonárodného Sovietskeho zväzu!
A tak nám neostáva nič iné, len naďalej hľadať zakázané ovocie, ktoré si v bezhraničnom Schengenskom (web) priestore môžeme ešte slobodne natrhať zo stromu poznania. Nateraz. Kým celkom neprecitneme z ilúzie, že sme ako Európania ešte stále potomkovia víťazov v zatiaľ poslednej svetovej vojne.

MARIAN DUDINSKÝ

Zdroj: Dr. Bruno Bandulet, politológ, zástanca Adenauerovej zahraničnej a Erhardtovej ekonomickej politiky. Bývalý člen vedenia redakčného tímu Die Welt, v súčasnosti nezávislý lektor politológie so špecializáciou pre EÚ a USA.
Miroslav Dolejší: Svätosti temnôt 1990
Nedělní Hlasatel (Czechoslovak Daily Herald 28.2.1999)
Dmitrij Vologonov: Lenin – Počátek teroru (Dialog 1996)
Alexander Solženicyn: Súostrovie gulag (Tatran 1991)
Alvin a Heidi Toffler: Utváranie novej civilizácie (Open Windows 1996)

O užitečnosti heroinu a potřebnosti samostatného Kosova-Respekt.CZ
http://baudysjr.blog.respekt.cz/c/26351/O-uzitecnosti-heroinu-a-potrebnosti-samostatneho-Kosova.html
 

ČSR 1938 – Kosovo 2008: Michal Capko -Zvědavec
http://www.zvedavec.org/komentare/2008/02/2454-csr-1938-.htm?PHPSESSID=9489500ad50615a6395d43c9c3e2ad57
 

hlavna stranka